Thermo Fisher Scientific Jobs

Job Information

ThermoFisher Scientific Mikrobiologas (-ė) in Vilnius, Lithuania

Work Schedule

Standard (Mon-Fri)

Environmental Conditions

Office

Job Description

Darbo pobūdis:

  • Atliekamas aplinkos monitoringas: surenkami ir testuojami oro, paviršiaus ir vandens mėginiai

  • Atliekamas žaliavų bei produktų mikrobiologinis, fizikocheminis ir biocheminis testavimas

  • Dalyvaujama produktų ir procesų validavime

  • Rengiamos procedūros ir instrukcijos, tinkamai ir laiku pildoma dokumentacija

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis mikrobiologijos/biologijos/bioinžinerijos mokslų išsilavinimas

  • Išsamios mikrobiologijos žinios

  • Analizės metodų išmanymas

  • Anglų kalba

  • Dokumentavimo principų išmanymas (privalumas)

  • Kokybės vadybos sistemų standartų reikalavimų žinojimas (privalumas)

  • Geros gamybos praktikos ir geros laboratorinės praktikos žinios (privalumas)

  • Darbo ir elgesio kontroliuojamoje aplinkoje principų ir taisyklių žinojimas (privalumas)

  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office) (privalumas)

Mes jums siūlome:

  • Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą

  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką

  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje

  • Darbą ambicingoje komandoje

  • Mėnesinį atlyginimą 1984 - 2971 Eur (neatskaičius mokesčių) ir papildomų naudų paketą

Compensation and Benefits

The salary range estimated for this position based in Lithuania is €23,800.00–€35,650.00.

Thermo Fisher Scientific is an EEO/Affirmative Action Employer and does not discriminate on the basis of race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, protected veteran status, disability or any other legally protected status.

DirectEmployers